Banyoda klozetin üzerine oturan kız kardeşim hamilelik testi satın almış kendisine uyguluyor. Sonucun pozitif çıktığını öğrenince sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Üç hafta onunla neler yaşadığımızdan biraz bahsetmek istiyorum.

İki tekli yatak bulunan odayı birlikte paylaşıyorduk, ben osura osura uyuyordum. Bizim çıtırda gece lambasını yakmış külotunu yana doğru sıyırıp kendine oyuncak sokup duruyor. Çıkan seslerden dolayı uykum kaçmaya başladı ama kaldırıp kafamı bakmamıştım. En sonunda küçük memeli gerizekalı kendisini kaptırınca çekilmez bir hal aldı. Mecburen gözlerimi açıp ona bu işi sessiz yapmasını söyledim.

Beni bir yerlerine takmadı bile, hala kendisini kurcalamaya devam etti. Sanıyorum ki aldığı zevk çok tatlıydı, bende kafama yastık bastırıp kulaklarımı tıkamaya çalıştım fakat fayda etmedi. Yapay penisi bana doğru uzatıp gelip sokmak ister misin diye sordu. Yarı uykulu halde gözlerimi kapatıp bunun eğlencesine ortak olmuştum. Üzerimdeki sersemlik gittikçe kendime geldim ve kafamda başka şeyler canlanmaya başladı. Şortumun içindeki yarak kazık gibi olmuştu. Kendime hakim olamayıp bir yanlışa uydum ve o gece bunu sikip içine boşaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments