Pederin yeni evlenmiş olduğu kadının eski eşinden bir kızı vardı. Onu sadece fotoğraflarda görmüştüm ve çok tatlı biriydi. Kendisi üniversitede okuduğu için onunla henüz tanışma fırsatımız olmamıştı fakat yakın sürede bizi ziyarete geleceğini öğrenince çok mutlu olmuştum.

Onunla tanışmak için sabırsızlanıyordum ve annemlerin acil bir işi çıktığı için dışarı çıktıklarında ben evde yalnız kalarak onu beklemiştim. Çok geçmeden kendisi geldi ve kapıda tanıştıktan sonra onu içeri davet ettim. Odasını gösterdiğim sırada telefonu çalınca ben odadan çıktım ve onu dinlemeye başladım. Arkadaşına benim hakkımda çok yakışıklı olduğumu falan söyleyince bu işin nereye gidebileceğini az çok tahmin edebiliyordum.

Aradan biraz daha zaman geçince kendisi beni odaya çağırdı ve üstü yarı çıplaktı. Banyoya gireceğini ve şampuanın nerede olduğunu sormak için beni çağırdığını söyledi fakat ben onun asıl amacını bilsem de salağa yatarak beni daha çok arzulamasını istedim ve en sonunda yeni kardeşime çakma fırsatı edindim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.