Salonda otururken üvey annem bikiniyle karşıma geçip havuza gidip bronzlaşmak istediğini söyledi. Bikininin üst kısmından fışkıran memelere bakmamak elde değildi. Suratına bakıyormuş gibi yapıp onla konuşuyordum halbuki gözlerim göğüslerdeydi. Benden ev işlerini yapıp etrafı toparlamamı istiyordu ama kimin umurunda ki? Neymiş efendim birazdan babam eve gelecekmiş peh!!

Çakal üvey annem nasıl anladı bilmiyorum ama memelerine kitlendiğimi fark etmiş. İlkin sesini yükseltip tavır gösterdi ama çok güzel olduğunu söyleyince biraz yumuşadı. Yakalandığım yetmezmiş gibi birde kalkan çavuşumu gördü. Babam gelmeden indirmem gerekiyormuş, böyle yarı çıplak karşımda dururken nasıl indirebilirdim ki. Yardım etmek için göğüslerini açıp bana gösterdi ama dahada sertleşmiştim.

Şortumu sıyırıp asılmaya başladım ama boşalamıyordum, ondan yardım edip ağzına almasını rica ettim. Yapabilir miyim bilmiyorum gibi tuhaf cevaplar versede gayet güzel dizlerinin üzerine çöktü ve diliyle dokunmaya başladı. Peder bey işten dönmeden benim depoyu boşaltmamız gerekiyordu!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments