Ailesi ayrıldıktan sonra tek başına yaşayan genç adam babasını ziyarete gidiyor. Üniversite sınavına girmiş olan bu genç çocuk sınavı kazanmış ve kaydını yaptırmış. Babasıda evladına nasıl makarna yapılacağını öğretiyor. Bir süre lafladıktan sonra anneliği eve geliyor. Öncesinde babası tanıştığınızda birbirinizi çok seversiniz diyor fakat erkek aldırış etmiyor. Siyahi bir kadın olan olgun hatun içeriye geldiğinde çocuğu görerek tanışıyorlar.

Küvette çıplak yatan annemi deldim

Ardından yorucu bir günün sonunda güzelce duş almak istediğini söyleyerek yukarıya çıkıyor. Küveti ılık bir suyla doldurduktan sonra gül yaprakları ve çeşitli çiçeklerden elde ettiği yapraklar ile doldurarak üzerini çıkartıyor. Suyun içerisinde dinlenmek isteyen zenci sürtüğü küvete girmeden kendi vücudunu okşayarak cinsel iştahını gidermeye çalışıyor. Bu gün evlerinde misafir olacağı için kocasının onunla ilgilenemeyeceğini düşündüğü sıralarda suya girerek uzanıyor.

Islak bir havlu ile gözlerini kapatarak dinlenmeye başlıyor. Eleman ev ödevini yapmak için odaya gittiği sırada banyodan gelen sesleri duyuyor ve kontrol etmek istiyor. İnleme sesleri yükselen kadın kendisine hakim olamayacak şekilde vajinasını okşuyor. Onu o şekilde gören ergenlik çağındaki delikanlının penisi kalkıyor. İçeriye doğru bakarak babasının gelip gelmediğini kolaçan ediyor ve sessiz bir şekilde banyoya giriyor. Onu fark eden üvey annesi ise kocası sanarak yanına çağırıyor.

Annemle birlikte duşa girdiğimi babam anladı

Olayı bozuntuya vermeden gidip olgunun omuzlarını ovalamaya başlıyor. Biraz ileriye giderek göğüsleri sırasıyla soldan sağa doğru avuçluyor. Üzerini hızlı bir şekilde çıkararak annesinin yanına, suya giriyor. Tam karşısında duruyor ve kadın kocası sandığı evladının sikine ayaklarını değdiriyor. Birden fark ediyor ki kocasının dalga bu kadar büyük değil! Birden gözlerini açarak burada ne yapıyorsun diye bağırıyor. O sırada yeni evlendiği adam gelerek yemeğin birazdan hazır olacağından bahsediyor. Gencin ağzını kapatarak sessizleştiriyor ve olayı bozuntuya vermiyor.

Gördüğü penis ise kocacığınınkinden kat kat büyük olmasından ötürü çocuğa yardımcı olmak istiyor. Ayaklarıyla başlamıştı, ayaklarla devam diyerek çocuğun penisini araya alarak yukarı aşağı yapıyor. Sıcacık suyun içerisinde dikelmiş yarağı yemek için sabırsız görünüyor. Ayağa kalkarak annelik olan bu karının ağzına bir süre verdikten sonra cinsel ihtiyacını gidermek için banyoda onu düzüyor. İşleri bittiğinde birlikte aşağı iniyorlar ve babası çocuğun ıslak saçı ve karısının çenesindeki döllerden dolayı olayı ayıkıyor ve “bu ne amına koyayım” diyerek çocuğunu koşturmaya başlıyor. Yakalarsa hayatını sikecek!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments