Babamın yeni evlenmiş olduğu kadın resmen onu sömürüyordu ve benim keriz babamın bundan haberi yoktu. Ona olan aşkı yüzünden gerçekleri göremiyor kadın ne isterse yapıyordu. Üvey annemin bu davranışlarına aşırı derecede tav olmaya başlamıştım ve bu olaya dur diyebilmek için bir koz arıyordum.

Bir gün üvey annemin telefon konuşmasına denk geldim ve onu gizlice dinledim. Telefonda bir arkadaşıyla sohbet ediyordu ve babamı nasıl inek gibi sağdığından bahsediyordu ve başka bir erkekle sikişeceğini falan anlatıp duruyordu. İşte bu aradığım kozdu ve bunu iyi değerlendirmek için en uygun zamanı bekleyerek üvey annemin yanına gittim.

Ona tüm telefon konuşmasını duyduğumu ve bunları babama bahsedeceğimi söyledim. Hemen cüzdanına sarıldı ve babamdan aldığı paraları bana uzatarak ne kadar istiyorsan veririm lütfen söyleme gibi şeyler dile getirmeye başladı. Başlangıç için iyiydi fakat beni durdurabilmesi için onu sikmeme izin vermesi gerekiyordu. Bunu ona söylediğimde ise çaresiz kaldığı için benimle yatmak zorunda kaldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.