Ablama karşı olan ilgim gün geçtikçe daha çok artıyordu. Bir kaç kez kapının aralığından o uyurken kıçına bakarak sikimi sıvazladığım zamanlar oldu. Artık iyice niyeti bozmuştum ve onu kesin sikecektim. Sabah olduğunda erkenden kalkıp evdekilerin gitmesini bekledim. Bizimkiler evden çıkınca ablamla evde yalnız kaldığımdan emin olduktan sonra sessiz adımlarla odasına gittim.

Gece üşüdüğü için yorganın altına girmişti ve işimi biraz zorlaştırmıştı. Fakat bu beni yapacağım şeyden esir düşüremezdi. Yatağının başına parmak uçlarımda yürüyerek geldim ve yorganı üzerinden usulca aldım. Masum bir şekilde uyuyordu ve altında sadece külot vardı. Gri külotunu kenarı sıyırırken fark ettim ki sırılsıklamdı. Hiç vakit kaybetmeden parmaklamaya başladım.

Bu zaman tekrar gelmez diyerek telefonumla yaptığım her şeyi videoya çekmek istemiştim. Onu parmaklarken uyanmayınca bundan cesaret alarak sikimi çıkardım ve amına bandırmaya başladım. İçine yarak girerek uyanan ablam, üstündeki kişinin ben olduğunu anladığında iş işten çoktan geçmişti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.