Şehir dışında öğrenim gören çocuk babasının yanına döndüğünde minik bir sürpriz ile karşılaşır. Babacığı yeni kadınla evlenmiş cici anne getirmiştir. Bu durumu pek kabullenemeyip kadına karşı uzak durmayı seçer. Oğlan çok hoşlandığı kıza bugün açılmayı deneyecektir. Akşam yemeği için kızı dışarı çıkaracağına göre üzerindeki kıyafetlerin şık olması gerekir.

Dolaptan bulduğu gömleği ve pantolonu giyer, kendini tamam hissettiğine göre evden ayrılabilir. Bu noktada üvey annesi ona seslenip aradaki buzları eritmek adına konuşmaya çalışır. Madem randevun var üzerindeki kırışık gömlekle hiç şansın yok ver de ütüleyeyim diyerek oğlanı soymaya başlar. Altındaki pantolonuda ütüleyeceğim ver diye ısrar eder, çocuk boxerıyla kala kalır.

Muhabbet sırasında üvey oğlunun tecrübesiz hayatında daha önce hiç öpüşmediğini öğrenince fedakarlık yapar. Kız arkadaşından önce benim dudaklarıma yapışarak prova yapmalısın der. Dudaklar birbirine kavuştuğu vakit kadın elini penise götürür, genç adam korkup çekip gitmek ister fakat milf üzerindeki bornozu açıp bütün malını mülkünü sergileyince kendini yatakta sikişirken bulur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.