Yetişkin içerikli medya oyuncusu olarak bu işe girdiğinden beri hayatı oldukça değişen kadın kısa bir röportaj yapıyor. Hem zevk alıp birde tonlarca para kazandığı için çok mutlu. +18 filmleri ile ünlenen bu kızımız bir partiye hazırlanıyor. Arkadaşıyla aynanın karşısında süslenir iken kim var kim yok gibisinden birbirlerine sorular soruyorlar.

Hatunlar giyecekleri iç çamaşırlarını birlikte seçiyorlar çünkü bu parti oldukça özel. Her şey kusursuz olduğundan emin olduktan sonra oldukça ateşli kadınlar üzerlerini değiştiriyorlar. Bikinilerini giyerek birlikte havuzun yanındaki diğer kızlara katılıyorlar. Birbirinde güzel kalçalar ve canınızın istediği gibi bir meme. Partiye davet edilen erkeklerden biri oraya geliyor. Hatunları o halde görünce “bunu mu istiyorsunuz kızlar” diyerek dalgayı çıkartıyor ve bu lolitalar çıldırmaya başlıyor.

Hepsi ellerinde alkolleriyle sıraya geçerek yarak sırası bekliyorlar. Alkış kıyamet koparken biri direk taşaklara yapışıyor ve sömürmeye başlıyor. O sırada bir arkadaşı daha gelerek bu partideki tek erkekler biziz diyor ve kızlar bu çocuğu üzerini değiştirmek için içeri yolluyorlar. Ardından bir hatun daha içeri doğru yol alırken yarak sırası esmer hatuna gelir. Köküne kadar alarak havuzun içerisinde yalıyor.

Arkadaşlarının gözü önünde bu elemanı boşaltmayı başarıyor ve bütün dölleri yutuyor. Eleman gideyim de bari duş alayım diyerek oradan uzaklaşıyor ve kız da dölleri diğer arkadaşıyla öpüşerek tamamını yutuyor. Bu sırada içeriye üzerini değiştirmeye giden çocuğu kıstıran azgın kadın ona sırnaşıyor. İstediği vajinasını doldurabilecek bir penis. Hazır diğer karılarda dışarıdayken bu çocuğu kıstırıp ilişkiye girerek rahatlıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • wes2misilles 3 sene ago

    kadınların ismi ney

    • Admin 3 sene ago

      İlişkiye giren kızın adı Eva Lovia, videonun 11. saniyesinde kendini tanıtıyor adını söylüyor. Diğerleri sadece rol gereği orada bulunduğu için isimleri yazmıyor.