Kız üniversite okumak için memleketinden başka şehre gelir. Kötü yola düşmüş oda arkadaşına ayak uyduracaktır. Memleketindeki sevgilisini büyük yaraklı erkeklerle aldatıp herkesle düşüp kalkacaktır. Aynı evi paylaştığı kıza kezban olmadığını kanıtlar. Gece yarısı aniden gelişen grup seksin nasıl olduğuna dilerseniz hemen göz atalım.

üniversiteli kız oda arkadaşı yüzünden orospu oldu
Köylü güzeli kız üniversitede bozuluyor orospu oluyor

Benim sevgilim var partiye gelemem saat geç dedi…

Kezban diye adlandırdığımız köylü güzeli üniversiteye gelmeden önce düzenli bir erkek arkadaşı vardır. Hatta okul için kaldığı yurtta bile yatağının baş ucuna sevgilisinin fotoğrafımı koyar. Aynı odayı paylaştığı kızın ruhu kaşarlanmıştır, gelecek kaygısı ders falan umrunda değildir. Buraya sadece daha fazla erkekle yatabilmek için gelmiştir. İyi kalpli kezban dediğimiz çıtırı da yoldan çıkaracaktır. Kendisi akşam dışarıya çıkarken sende gel diye ısrarda bulunur, köylü güzeli saatin geç olduğunu ve ders çalışması gerektiğini söyler.

Partiye giden motor sabahlara kadar eğlenir, dönerken büyük penisli bir elemanı beraberinde getirir. Tek oda olduğu için ortak ev arkadaşıyla aynı alanı paylaşmaktadırlar. Hemen 2 metre ötedeki tekli yatakta kezban uyur, diğer yatakta ise sürtük ve erkek arkadaşı sevişmeye başlar. Adamın penisi cidden eyfel kulesi gibidir. Tıkırtılara uyanan kezban gözlerini açıp bir süre olan biteni dinler, döndüğü taktirde uyandığı anlaşılır.

Büyük yaraklı adamı oda arkadaşıyla paylaşan üniversiteli

Kötü yola düşmüş arkadaşı gel bize katıl diyerek ısrarda bulunur. Hatta kendisini şöyle ifade etmektedir “Benim kadar iyi bir arkadaş bulamazsın, koca yaraklı erkek arkadaşımı seninle paylaşıyorum. Bunu herkes yapmaz kıymetimi bil!” bunun üzerine köylü kızımız ilk grup sikişini yapacaktır. Aksiyon bittikten sonra şans eseri erkek arkadaşı arar nasılsın diye, çocuğa yurtta yangın çıktı kapatmam lazım diye yalanlar söyler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

9 Comments