Genç sarışın kız hayatı boyunca başarılı olmak için çabalayan biriydi. Üniversiteye gitmek, iyi bir eğitim almak ve hayallerinin peşinden koşmak için doğru kararı vermişti. Ancak işler hiç de düşündüğü gibi gitmedi. Çıtır şehir dışındaki üniversitesine geldiğinde kendine kalacak yurt bulamadı. Ucuz bir ev tutmaya karar verdi ve tek başına yaşamaya başladı. İlk başlarda her şey yolundaydı ancak zaman geçtikçe maddi sıkıntılar yaşamaya başladı.

Kirayı ödemekte zorlanmaya başlamıştı. Bir gün ev sahibi kapısını çaldı. Kendisine kirayı ödemediği için, genç kızı evden çıkarmak istiyordu. Korkmuştu. Ne yapacağını bilemiyordu. Ev sahibi ona yaklaşmaya başladı. Korkusundan kaçamadı. Üniversiteli sıska kızın hayatında en kötü anlarından biriydi.Ev sahibi ona sarkıntılık etmeye çalışıyordu. Kendisini savunma şansı yoktu. İşin içinden nasıl çıkacağını bilemiyordu. Ailesine söylemek istese de utanıyordu. Başına gelenleri kimseye anlatamazdı. Birkaç gün boyunca evde kalmaya devam etti.

Sonunda elindeki son parayı da ev sahibine verdi fakat bu yeterli olmadı. İçeriye zorla girip pis pis gülen ev sahibi kızı sikmeyi kafasına koymuştu. Bu olaydan sonra hayatı tamamen değişti. Artık kimseden yardım almayı istemiyordu, kendi ayakları üzerinde durmaya karar vermişti. Bütün erkeklere olan bakış açısı değişmişti. Hem okuyup hem çalışarak kendine yeni bir hayat kurmuştu. Bu deneyim onu daha güçlü yaptı ve hayatta ne kadar zorlu bir mücadelenin olduğunu anlamıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.