İki arkadaş striptiz kulübüne gitmek ister fakat yaşları ufak olduğu için içeriye alınmazlar. Kaçak yolla girdikten sonra ceplerindeki parayı orospuya basıp grup yapacaklardır. Tabi filmin sonunda güvenlik onları fark edecektir, yakalamak için tekrardan peşlerine düşer.

Yaşları küçük ama paraları var ve karı sikmek istediler

Vakti olmayanlar için özet geçtiğimize göre tam anlamıyla neler oluyor biraz göz atalım. Ailesinden yana zengin olan çocukların para derdi yoktur. Biraz güzel karı görmek, am göt meme görmek için striptiz kulübüne girmek isterler. Fakat yaşlar ufak diye kapıdaki bodyguard sorun çıkartır. Kimliklerini alıp yere fırlatır, bir miktar rüşvet verirler fakat onuda beğenmez!

striptiz kulübünden kız kaldıran ufak veletlerin grup seksi
Yaşı tutmayan çocuklar striptiz kulübüne kaçak girdi

Latin striptiz dansçısı paltonun altında iki kişi olduğunu anladı

Ümidi kesip geri dönerken akıllarına plan gelir, arabanın bagajındaki uzun paltoyu ve şapkayı alırlar. Güçlü olan diğerini omzuna alır, paltoyu giyerek tek vücut görünürler. Daha sonra onları içeriye almayan güvenliğin yanından geçip kulübe girerler. Direk dansı yapan kızın başına oturup melül melül bakarlar. Para avcısı kaşar hemen gelip götünü başını sürttürmeye kalkar.

Hatunu kaptıkları gibi içeriye özel odaya geçerler. Tabi kucak dansı sırasında iki kişi oldukları ortaya çıkacaktır. Orospu güvenlik diye bağırdığı sırada ceplerinden para çıkarıp hepsini al yeter ki bizle grup yap derler. Para avcısı sürtük bu teklifi kabul edip çocuklara vurduracaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment