Cebinde fazla parası olmayan türbanlı kadın ucuz bir otele gelip kalmak ister. Suriyeli tam olarak dil bilmediği için derdini anlatamaz fakat resepsiyon görevlisi fakir olduğunu anlar. Ona 101 numaralı odayı verip yerleştirir. Yalakalık yapmak için hemen patronunu arar ve telefonda bilgi verir. Otele cebinde metalik olmayan bir türbanlı bayanın geldiğini söyler. Belki gelip bu sorunu sen çözebilirsin diye fikir sunar.

Peki nasıl bir çözüm bulacaktır dersiniz? Am sikmeyi seven zampara patron işlettiği otele gelen bayanlardan faydalanır. Ücretsiz konaklama hizmeti karşılığında kıllı amcıklarının tadına bakmak ister. Neyse lafı uzatmadan hemen kaldığımız yere dönelim. Jet hızında takım elbiseli gavat mekana gelir ve oda numarasını sorar. Elemanıyla birlikte türbanlı suriyelinin yanına giderler ve ona iyi niyetle yaklaşırlar.

Karının dil bilmediğini görünce eline para sıkıştırıp bacağına dokunur. Tekrar cebinden deste çıkarır ve bir kaç yüzlük daha verir. Bu sefer göğüslerine dokunur, böylece ne kadar çok elletirse o kadar fazla para kazanacağını anlamasını sağlar. Sonrası zaten malum takım elbiseli kıllı vajina sikerken resepsiyon görevliside telefonun kamerasıyla olan biteni kayıt eder.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment