Eşi benzeri olmayan güzellik 3 adet erkek arkadaşa sahiptir. Her biriyle ayrı ayrı ilgilenmek, akşam yemekleri, gece birlikte olmaları oldukça zorludur. Hele ki özel günlerde işler cidden daha da sıkıntılı bir hal oluyor çünkü o gün 3 erkekte bu kadınla birlikte vakit geçirmek istemektedir. Birincisi elinde çiçeklerle geliyor, diğeri arkadan koşturarak elinde kalpli bir kutu ile gelerek bu da kim lan! diyerek adamı itip kakıyor.

Bir erkeğin bana yetmeyeceğini biliyor olman lazım diyerek hadi içeriye girin diyor. Arkadan birbirleriyle tartışarak içeriye giren erkekler üstlerini başlarını düzeltiyor. Bu kadının bir karar vermesi gerekiyor. Hangisi ile birlikte olacağına derken, 3. erkek içeriye koşturarak geliyor. Hepsiyle aynı anda birlikte olamayacağını söyleyen kadın, en güzel hediyeyi alan ile bu günü geçireceğini söylüyor. Birinci çiçekleri uzatıyor, kadın kopartıp atıyor. İkinci kalpli kutu içerisinde çikolatalar almış, onunda ağzının payını vererek yerine oturtuyor.

Üçüncü ise kadına göt tıpası hediye getirmiş, buna aşık oluyor resmen. Azgın kadına ne alınabileceği konusunda profesyonelleşmiş erkek kadını kapıyor ve kırmızı elbisesini sıyırarak bu pembe tıpayı göt deliğine sokuyor. Hemen apar topar üst kattaki rahat çift kişilik yatağa geçiyorlar ve bu özel sevgililer gününün tadını, ön ve arka deliğini doldurarak çıkartıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Aj_ciii 2 sene ago

    Admin Aj Applegate Brooke Beretta videoları daha çok gelsin