Sabah erkenden evden çıkmıştım akşama anca gelirim diye planlıyordum. Türbanlı annemde kalktığı gibi temizliğe başlamış. İş yaparken sıcakladığı için üstündekileri çıkarmış. İç çamaşırıyla toz almaya devam ediyor. Bende işlerim erken bitince dışarıda sürtmek istemedim. Yiyecek bir şeyler alıp eve geri döndüm. Anahtarla kapıyı açıp girdiğimde odama gidecekken salonda hoş olmayan görüntüyle karşılaştım. Aslında görüntü hoştu ama bakmam doğru değildi. Türbanlı annemin koca götünü görmek istemiyorum.

Ben geldim üstüne bişey giy bu hal ne dedim, örtmeye falan çalıştı. Evde kimse yokken böyle rahat ettiğini geleceğimi bilmediğini söyledi. Ertesi gün uyandığımda gene aynı şekilde temizliğe devam ediyordu. Gene bunu seksi iç çamaşırlarıyla yerleri süpürürken gördüm. Gidip üstüne bişeyler giymesini söyledim. Kendi evimde rahat dolaşamayacak mıyım diye söylenmeye başladı.

Benimde canıma tak etti ve heyecanlandığımı sikimin kalktığını söyledim. Sanırım istemeden ona iltifat ettim hoşuna gitti. Madem sikinin kalkmasına ben sebep oldum, o yüzden sorumluluk bana ait dedi ve bir saksoyla beni rahatlattı. Bu yaşananlardan sonra onu kıyafetle görsemde aklıma hep çıplak hali geliyordu. Onun güzel kıçını özleyeceğimi söylediğimde sikmemi istedi. Kadın bildiğiniz iltifata açmış, herhalde babam hiç iltifat etmiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.