Sevdiği kadınla tam evlenmek üzereyken araba kazası sonucunda sarı piliç hastaneye yatmak zorunda kalır. 3 ay boyunca sevdiğinin yolunu gözleyen adam umudu kesmiştir. Birden kapı çalar ve karşısında sargı bezleri içerisinde biri gelir. Eşiyle alakası yoktur çünkü bambaşka biri gibi görünmektedir.

İçeriye davet edip kazadan önceki nişanlısı olup olmadığını doğrulamak ister. Ona kendisiyle alakalı bir kaç soru yöneltir. İlk evcil hayvanımın adı neydi? Doğum tarihim neydi? Gibi sorulara doğru cevap alınca sarılıp öper. Kötü bir kaza olduğu için doktorlar hanımefendinin her yerine estetik yapmak zorunda kalmışlardır. Bandajları çıkardıklarında ise ikisi de gözlerine inanamaz. Bambaşka birisi gibi görünmektedir, göğüsleri kocamandır full silikon doldurmuşlardır.

Trafik kazası geçiren nişanlım 3 ay sonra eve döndü tanıyamadım
Kaza sonrası estetik yaptıran nişanlısını tanıyamadı

Evlenmeden önce ilişkiye girmek istemeyen kadın hastanede yattığı süre çok düşünmüştür. Az kalsın bakire ölecektim diye korkar, o yüzden artık iyileştiğime göre koca sikini içimde hissetmek istiyorum der. Direk salondaki koltuğa geçip tutkulu sevişme başlar. Yeni hali ve fiziği eskisine göre çok başarılı olmuştur. Doktorların elinden öpmek gerekir, manken gibi kız yaratmışlardır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.