Kazandığım okula gidebilmek için şehir değiştirmem gerekiyordu. Gideceğim şehirde teyzemler yaşıyordu ve onlarda kalacaktım. Evleri çok büyük olduğu için odalarını öğrencilere kiraya veriyorlardı. Bu yüzden hem bizimkilere yük olmamak hem de tanıdığım insanların yanında olmak için burada kalmaya karar vermiştim. Vakit geldiğinde valizimi aldığım gibi yola çıktım. Kağıda yazdığım adrese gittiğimde teyzem kapıyı açtı.

İçeri girdiğimde evde kimse yoktu ve bir şeyler içer misin diye sordu. Su istiyordum fakat o alkollü bir şeyler getirmişti. Neden içmek istedi anlamamıştım fakat deliler gibi içiyordu. Kafam çakır olduğunda tek gördüğüm şey onun büyük göğüsleriydi. Bir kez ellemek için her şeyimi verirdim. Bir kaç gün böyle geçti ve ertesi gün eve bir başka öğrencinin geldiği gördüm. Bu orospu çocuğu da aynı ben gibi teyzemin memelerinden başka bir yere bakmıyordu.

Buna ne kadar sinirlensem de haklıydı ve bana laf söylemek düşmezdi. Biraz zaman geçtikten sonra okula başlamıştım ve bir gün okuldan erkenden çıkıp eve geldim. İçeri girdiğimde gelen inleme seslerine kulak verince teyzemin yeni gelen öğrenciyle sikiştiğini fark ettim ve onları biraz izledim. Odama çekildikten az sonra odama gelen olgun teyzem aynı hizmeti bana da verebileceğini söylediğinde yüzüm gülmeye başlamıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments