Evin mutfak lavabosu tıkanınca su sızdırmaya başlıyor. Bu iş için iri kel kafalı tesisatçıyı çağırıyorlar. Aradan geçen bir saat içerisinde kapı çalıyor ve ustamız geliyor, ona problemli yeri gösteriyor. Ev sahibi herif “Ben biraz kestireceğim ustam, işin bitti mi kaldırırsın” diyor. Bunun üzerine tesisatçı işine başlıyor evin suyunu kesiyor.

Diğeri de koltuğa uzanıp yattığı sırada sevgilisi gelip başına oturuyor. Hatunun üzerinde sadece iç çamaşırları vardır, neredeyse yarı çıplak diyebiliriz. Erkek arkadaşına bana masaj yap diye yalvarıyor. Oğlan hemen kulaklıkları çıkarıp “Üstünü başını kapat!! Evde tesisatçı var görmüyor musun? Üst kata yatak odasına çık şu an masaj yapamam.” sözlerini kuruyor.

Sevgilisinden ilgi göremeyen kız tesisatçıya veriyor

Tekrar kulaklığını takıp müzik dinleyerek sızan herif kız arkadaşına ilgi göstermiyor. Olan biten her şeyi arka tarafta gizlice izleyen tesisatçı adam dik dik bakmaya başlıyor. İçerisinden bu kadını uçururum ben gibi söylemlerde bulunuyor. Hatun üzerindekileri çıkarmaya başlayıp mutfağa geliyor, yere oturup bacaklarını açarak mastürbasyona başlıyor. Sonunda ise aldatırken diğer adamın uyanıp gelmesiyle yakalanıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.