Daha evvel canı sıkkınken alkol alan yaşlı kadın kafayı bulunca oğluyla ilişkiye girer. Ayıldıktan sonra bu yaptığı davranıştan ötürü pişmanlık duymaya başlar. Bir daha asla tekrarı olmayacağına dair kendisine söz verir. O kara günü unutmak için elinden geleni yapar. Salondaki tüplü televizyonun karşısına geçip yayın akışında ne varsa izleyen anne hayatının şokunu yaşayacaktır.

Aniden yanına oğlu gelip yanaşmaya başlar. Tavırlarına bakılırsa bu normal değildir. Tecavüz edecekmiş gibi orasını burasını avuçlar. İstemiyorum bırak beni direnen yaşlı kadın ne yapacağını şaşırır. Oğlanın ise sürekli tekrarladığı şey “Daha önce yaptık, bana kırışık amını siktirdin tekrardan istiyorum” sözleri oluyor.

Evde yalnız oldukları için bağırabileceği kimse yoktur. Kendi imkanlarıyla uzaklaşmaya çalışır, izlediğinizde göreceğiniz üzere başarılı olamaz. Artık pes edip zevk almaya bakacaktır, çocuğun biraz ısrarı üzerine çatık kaşlarını indirip gülmeye başlar. Anasının gözlerini bağlayıp ayağa kaldırır ve yavaşça soymaya başlar. Dakikalarca maturenin ağzını dickle doldurur. Kaymaya başladığı sırada ise erken boşalma sorunu yaşayıp direk attırır. İkiside rahatladığına göre artık birlikte televizyon izleyebilirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments

 • Teşekkürler admin
  Sık gelirse sevinirim

 • İst 3 sene ago

  Televizyon izleyen yaşlı annesinin bacak arasına kafayı soktu video error veriyor açılmıyor

  • Admin 3 sene ago

   Tarafımızca kontrolleri sağladık herhangi bir sorun yok, tekrar dener misiniz?

   • Samir 2 sene ago

    Selamlar.neden sık sık vidiyo indirmiyorsuz.hergün aynı vidiyolar ya..anne tecavüz vidiyoları indirseniz iyi olur admin

 • Anonim 3 sene ago

  Bu tarz devam admin

 • Emirhan 3 sene ago

  Bayanın ismini bilen

 • admın ınternet full cekıyor ama fılım cok donuyor 15 dk lık fılmler oluyor sana 45 dakıka

  • Admin 3 sene ago

   İnternetiniz full çekebilir yada fiber olabilir bunun önemi yok, çünkü siz erişim engelli bir siteye vpn üzerinden bağlanıyorsunuz. Burada önemli nokta kullandığınız vpn’in hızıdır, yoğunluk vardır kullandığınız servis yavaştır doğal olarak video akışı size kesilerek aktarılır. Dilerseniz başka bir servis deneyin yada google üzerinden hdabla diye aratarak vpnsiz bir şekilde mobil versiyon olan sitemize girerek akıcı bir şekilde izleyin.