Evli kadın başka erkeklerle yatıp kalkmaktadır. Kocasının brazzers için hafta sonu şehir dışına gitmesini fırsat biliyor. Vurdurmak istediği adamı arayıp “Ev boş gel beni sik, kocam 2 gün gelmeyecek!” diyor. Birde utanmaz kaşar kocasını kapıdan uğurlarken sen yokken seni düşüneceğim diyor.

kocasını aldatırken banyoda basıldı
Kocası işe gidince başka adamın kucağına biniyor, yakalandılar…

Kocası işe gidince başka adamı eve çağırıyor

Kahpe eşini gönderdiği gibi küvete girip sikicisinin gelip koca götüne vurmasını bekliyor. Diğer am budalası adam yarım saat geçmeden koşarak evli kadına çakmaya geliyor. Yakalanmayız deme eşin gelmez diyede üstüne basa basa soruyor. Tabi bunlar soyunup birlikte banyoda fantezi yapmaya başlıyorlar. İşler planladıkları gibi gitmeyecektir. Çünkü kocası cep telefonunu evde unutmuştur, almak için geri dönecektir.

Kocasını aldatan kaşar banyoda kucakta fantezi yapıyor

Eşini aldatan kaşar lavaboya oturup bacaklarını açmıştır. Diğer adama amını güzelce yalatarak keyif yapıyor. Bu sırada kocası telefonunu almak için geri döner. Anahtarlarıyla sessizce içeriye girmiştir. Banyoya girdiğinde ise şoka uğrar. Karısı eve başka bir adamı almıştır ve banyoda çırılçıplaktır. Neden böyle bir şey yaptığını sorar sinirli bir şekilde. Yüzsüz karı “Beni böyle ıslak ve köpüklü görmek hoşuna mı gitti?” diye gevşek gevşek cevaplar verir.

Eğer istiyorsan gel bize katıl diyerek küvete girip elin adamına sakso çekmeye başlar. Üçlü grup fantezisini denemek isteyen kocada onlara katılır. Hep birlikte yatak odasına geçip hatunun koca götünü sikerler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.