Sıkı hdabla takipçisiyseniz paylaştığımız taksi sikiş filmleri izliyorsanız yaşlı kurt olan beyaz sakallı şoförü tanıyacaksınızdır. Şansına çok tatlı bir hanımefendi el kaldırıp italyan restaurantına gitmek için taksisine biniyor. Kızın mini eteği ve çizmeleri arasında görünen bacakları kalem gibidir, güzel dövmeside insanın gözlerini oraya kaydırıyor. Durumu fark eden adam ise hemen konuya girmek için çalışmalara başlıyor.

Nerelisin ne yapıyorsun diye sorup sohbete giriyor ve kız londrada yaşadığını söylüyor. Ona taksi geleneğinden bahsedip ücretsiz seyahat etmek isteyip istemediğini soruyor. Bunca zamandır burada yaşıyorum çok sefer bindim ama kimse böyle gelenekten bahsetmedi diyor hanım ablamız. Eğer memelerini ve bacak arasını gösterirse istediği yere bedava götürecektir.

Müşteri bu numaraya kanmayınca olta attığını söylüyor ve bacaklarına bakmaktan kendisini alıkoyamadığını söylüyor. Azgın bir dönemde olduğunu dile getiren kız sikilmek istediğini dile getirince sakin bir yer buluyorlar. Arka koltukta deli gibi am yalayıp arkalı önlü ilişki yaşıyorlar. İş bittiğinde ise italyan restaurantında karınlarını doyuruyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments