Abim çok yoğun çalıştığı için şişman yengemi tatile götüremiyormuş. Bana para verip al şu karıyı deniz kenarı otele götür gezdir dedi. Bende işsiz biri olduğum için tüm yıl müsaitim, hemen otelde rezervasyon yapıp yengemle bize oda tuttum. Yer ayırttığımız otele geldik ve çok heyecanlıydım, deniz kenarına gidip sıcak kumun üzerinde bütün kemiklerimi dinlendirecektim.

Sanırım biraz kabalık etmiş olmalıyım, çünkü şişman yengem köşede ağır bavulu taşımaya çalışırke bu benim umrumda değildi. Yol yorgunluğunu atmak için hemen üzerimdeki kıyafetleri çıkarıp yatağa zıpladım. Yengem bir tane mi oda tuttun? Biz birlikte mi kalacağız diye tepki verdi. Ben nerden bileyim ayrı oda tutmam gerektiğini.

Eşyaları taşıdıktan sonra beni anadan doğma görünce kadın şok geçirdi. Elbisesini çıkarıp iç çamaşırlarıyla yatağa girdi fakat bana uzak duruyordu. Onu dövmeli koca götünü görünce sikim kalktı. Yanaşıp yaslamaya başladım, orospunun hoşuna gidiyordu. Abimin parasıyla geldiğimiz otelde yengemin götünü siktim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments