Azgın bir kadın olarak hayatımı sürdürüyordum. Evlenmek bana göre değildi çeşit çeşit yarak yemek istiyordum. Bahçıvan, aşçı, terzi her türlü aletin altına yatmışlığım vardı. Ama nakliyatçıların kaslı kollarını hep merak etmişimdir. Acaba beyfendilerin büyük mü? işlevli mi ? diye düşünmek benim amımı sulandırmaya hep yetmiştir. Aklıma güzel bir fikir gelmişti , ev taşıma bahanesiyle bir sürü yarak çağırabilirdim. Neyse iki üç gösterişli koli çıkartarak ortalığa koydum ve taşımacıları çağırdım.

İki kişi gelmişti bu bana yetmezdi ama yapıcak bir şey yoktu. İçeride durumları anlatırken bir elimlede amcığımı okşuyordum. Yanıma oturan adama kur yapıp altına yatmalıydım. Ustabaşı olan veled buna izin vermemişti. Onun yanına giderek sen usta başı olmalısın beni takip et banyom da ağır bir şey var diye onu peşimden sürekledim. Küçük beyfendinin aleti boyundan büyük olduğundan ağızımın suyu akmıştı bile.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Mustafa 3 sene ago

    Yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter. Hadi eyvallah 😃

  • Sinirli 3 sene ago

    Admin her videoya ya 1080pye kadar kalite seçme tuşu köy yada videoları en az 720p yükle bu nedir hocam 360p izlenir mi lütfen