Üvey oğluna iş yaptırmaya çalışan, elini hiçbir işe sürmeyen kadın videomuzun konusu olacaktır. Zeki çocuk hipnoz makinesi tasarlamıştır ve bunu ilk annesi üzerinde deneyecektir. Eğer çalışırsa karşısındaki insanları etkisi altına alıp istediği şeyleri yaptırabilecektir. Geçim problemi yaşayan ikili arasında bakalım neler yaşanacaktır.

Buluş yapmakla meşgul olan çocuğa gram değer vermeyen kadın ona sürekli çöpleri atmasını söyler. Evin işlerini yaptırmaya kalkar, birde üstüne bana adımla hitap edemezsin anne diyeceksin diye baskı kurar. Çocuğun görüşü ise “Babamla evlendin diye sana anne demek zorunda değilim. İsminle hitap edeceğim.” diye karşılık veriyor. Bu tatsız konuşmalar sürekli yaşanırken bugün ise farklılık olacaktır.

Uzun zamandır tasarladığı buluşunu bitiren ufaklık üvey annesi üzerinde deneyecektir. Kadının suratında 3-5 kez ışık patlaması olur, sonrasında hipnoz altına girer ve oğlanı efendisi olarak görür. Artık o ne diyorsa yapacaktır. İntikam peşinde olan bıcırık ilk önce kıyafetlerini çıkartıyor. Kadını çıplak görünce yanına gidip avuçlamaya başlıyor ve göğüsleri çok hoşuna gidiyor.

Koltuğa sırt üstü yatıp bacaklarını ayırarak mastürbasyon yapmasını istiyor. Kendisi de karşısına geçip keyifle inlemeleri boşalmaları seyrediyor. Sikinin kalktığını fark edince bir turda sakso emri veriyor. Bilinci yerinde olmayan hipnoz altındaki kadına sikini yalatıyor. 3-2-1 diye geriye sayıp uyandırdığında ise olan biteni hatırlamayacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment