Para kazanmak için gece boyu direksiyon sallayan tombul kadın, bir süreliğine dinlenmek istemektedir. Aracı sessiz sakin bir köşeye çektikten sonra arka koltuğa geçerek bacakları uzatıyor ve dinlenmeye başlıyor. Tam uykuya dalacak iken arabanın kapısı açılıyor ve bir beyefendi taksinin boş olup olmadığını soruyor. Kadın uykusundan sersem bir şekilde uyanarak tüm gece çalıştığını söylüyor.

Israrcı bey toplantıya yetişmesi gerektiğini söyleyerek içeriye dalıyor ve kadının yanına oturuyor. Kanunen araba kullanamadığını dile getiren kadın eğer çevirmeye girersek polis ceza keser diye direnmeye devam ediyor. Başka çaresi olmayan eleman, kadına 2000 dolardan fazla bir para teklif ederek onu ikna etmeye çalışıyor. Bir zamandır erkeklerle yakınlık kurmayan sinsi kadının ise aklında kötü bir plan var.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

  • Yılmaz 3 sene ago

    Admin kadının adı ney?

  • Ramsez 3 sene ago

    Admin amber jayne in Fake taxi videolarını çevirir misin. Kadının birçok videosu var ve ben hastasıyım. Kolay gelsin şimdiden.

  • beuenpenza 2 sene ago

    Angel Wickyki çek cumhuriyetinin yeşiştirdiği ender görünen bır yıldız balık etlı 29 yaşında süper bır kadın bayılıoyrum buna