Taksici aracını yol kenarına çekip müşteri bekliyor. Bu sırada telefonundan haberlere bakıyor. İtalyada korona virüs salgınının arttığını görüyor. Bu sırada cama seksi bir hanımefendi tıklıyor boş olup olmadığını soruyor. Virüsten korkan taksi şoförü müşterisine nereli olduğunu soruyor. İtalyalı olduğunu öğrenince arabasına almayacağını söylüyor, hemen camı kapatıp kendini sağlama alıyor.

Çarşıya gitmek isteyen ısraracı kız cama vurmaya devam ediyor. Taksiciyi ikna etmek için göğüslerini açıp gösteriyor, buda yetmiyor altındakini sıyırıp fileli çorabın içerisinde yatan seksi götü sallıyor. Aklını kaybeden esnaf ikna oluyor ve kıza arabaya atla diyor. Yola koyuldukları vakit ateş gibi karı karşısında virüsü falan unutuyor. İltifat etmeye başlıyor.

“-Sizden ücret almayacağım çok güzelsiniz” diyor. Gülümseyen kız borcunu nasıl ödeyeceğini çok merak ediyor. “-Güzel vücudunuzu görsem yeterli” diyen adama olumlu cevap veriyor. Arabayı insanın ayak basmayacağı bir yere çekiyor ve arka koltuğa geçiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • anonim0031 69 7 ay ago

    çeviri çok iyi amk ejıdjeı3dıjwje

  • Mustafa 7 ay ago

    Böyle karı olsun sikerim koronayı da aq. Bu karıyı siktiğimde öleceğimi bilsem yine sikerim