Arabasına Sheffield’dan müşteri alan taksici her zamanki gibi keyifli yolculuk sunabilmek adına sohbet etmeye başlıyor. Şehrin sonuna dönmek isteyen kadına buraya nasıl geldin diye soruyor. Taksiyle geldiğini belirten kadına çok deli paralar ödemiş olmalısın diyor. Bayanda kuruş vermediğini, onu getiren taksi şoförüne bir kaç güzellik yaptığını söylüyor. Tabi direksiyon başındaki bunu öğrenince hemen detayları sormaya başlıyor.

Bir kaç gün önce onu getiren şoför müşterisine şu soruyu yöneltmiştir “Amında ceketin gibi tüylü mü?” bunun üzerine arka koltuktaki bayan vajinasını açıp traşlı olduğunu gösterir. Sonrada amına vurma karşılığında ücretsiz ulaşım anlaşması yaparlar.

Bugüne dönecek olursak bu kaşarı sheffield’a götüren şu anki sürücünün babasıdır, şimdi ise oğlu geri getirmektedir. Aynı anlaşmayı tekrar yapmak isteyip istemediğini sorar. Kadının canına minnettir sütyensiz gezdiği için tişörtünü indirip kavunları sergiler. Geriye sadece arabayı sakin bir yere çekip arka koltuğa geçmek kalmıştır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments