Daha önce bir çok mp4 filmini paylaştığımız beyaz sakallı yaşlı taksici gene yollarda maceraya atılıyor. Bugün şanslı gününde olduğu kesin, iki kızla aracın arka koltuğunda grup yapma fırsatı yakalayacaktır. Soğuk bir kış gününde işe başladığında şehir merkezine doğru aracını sürmeye başlıyor. Ulaşım aracı beklemekten kıçı donan bir bayan el kaldırıp durduruyor.

Bindiğinde ise içerisi daha soğukmuş lütfen kaloriferi açar mısınız diye ricada bulunuyor. Bozuk olduğunu söyleyen abimiz direksiyon sallamaya devam ediyor. Arkadaki müşteri ise ufak espriler yaparak niyetini açıkça beyan ediyor. Eskimolar gibi giyindim çünkü götüm donuyor beni ısıtman gerekli diyor ve hemen arkasından sürücüden arka koltuğa gelmesini istiyor.

Yaşlı kurt kulaklarının doğru duyduğundan emin olmak için cümleyi tekrarlayıp doğrulamak istiyor. Hanımefendinin gerçekten vurdurmak istediğini anlayınca hemen kuytuya çekiyor ve arka kapıdan içeriye zıplıyor. Karıyı soyup bacak arasını dillerken eski kırıklarından biri daha geliyor ve sormadan araca biniyor. Bu harika ikiliye eşlik edip filme renk katıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments