Swinger seks programına katılan çiftlerimiz düzüşmeye tam gaz devam ediyor. İlk bölümde birbirlerine merhaba diyen çiftler farklı evlere dağılmışlardı. Kendi karılarını diğer erkeğin altına veren adamlar yabancı hatunuda haliyle altına alacaktır. Ormanın içine saklanmış dağ evinde farklı fanteziye imza atacaklar.

Program gereği ödünç olarak aldığı kadınla birlikte yaşayan adamımız alışverişten dönüyor. Ahşap evin içerisine girdiğinde hatunu fantezi iç giyim kıyafetiyle görünce şok oluyor. Çünkü burası onların evidir ve kadının üstündeki kendi kız arkadaşına aittir. Bunu neden giydin sana ait değil diye kızmaya başlıyor. Adamın aşırı tepki verdiğini düşünen güzel hanımefendi üzülüyor ve çıkarıp atıyor.

Adamın siniri hala geçmiş değildir, kadına üst kata çıkmasını söylüyor. Onu bantla yatağa bağlayıp ağlatana kadar sikiyor. İlerleyen dakikalarda kızı çözüp alt kata indiriyor ve manzaraya karşı kaymaya devam ediyor. Bu sırada öteki evde neler oluyor peki? Diğer çift ise durum şöyledir, kadın kola şişesini amına sokup tatmin olmakla meşguldür. Daha sonra yabancı beyefendiye küçük kalçalarını teslim edecektir.

Bölüm 1: Swinger seks yapan çekyalı çiftler bol sikişli gün geçirdiler

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

10 Comments

 • Detaycı 3 sene ago

  Siyahlı hatun görmüş geçirmiş yol yordam biliyor anlayışla karşılıyor her olayı.tehlikeli olan sarışın çünkü meraklı bastırılmış duyguları var,en ufak bi fırsatta içindeki fahişeyi ortaya çıkarttı.ikisi arasında bi tercih yapsam siyah saçlı hatunu alırdım en azından yarı yolda bırakmaz

 • Mustafa 3 sene ago

  Admin yorum okumayı çok seviyorum, günde 2 defa gelip yorumlara bakıyorum. Şu son yorumlar kısmını biraz daha genişletir misin lütfen 🙂

 • S2SGEN 3 sene ago

  Admin dövmeli bir kadın var onu da at

 • Fatih 3 sene ago

  Azanlar burdamı 😘💕

 • video açılmıyo admin

 • bravo admin güzel çalışma

 • Hakan 2 sene ago

  Keşke bende karımla bunu yaşayabilsem