Uzun zamandır kocamla ne konuşuyorduk nede sex yapıyorduk. O sürekli oyun oynuyordu benle hiç ilgilenmiyordu. Aramızdaki kıvılcım sönüp gitmişti, şansımı denemek için salona gittim oyun oynarken biraz yanaşmayı denedim. Kocama “-Hadi bebeğim biraz vakit geçirelim” dedim, fakat kocam oyun oynayacağını söyledi ve beni kocaladı. Aklıma bir fikir geldi ve yatak odasına gittim, uzun zamandır giymediğim jartiyerimi giyip onu ayartıcaktım eskiden jartiyeri giydiğimde üzerime atlardı. Yanına gittim bana bakmadı bile bende o kadar azgındım ki yanına oturup amcığımı okşamaya başladım.

O sırada kapı çaldı salak kocam kendine pizza söylemiş, kapıyı açtım ve genç pizzacı beni görür görmez siki kalktı. O kadar azgındım ki kocamın yanında beni sikmesini istedim, pizzacı genç “-O senin kocan değil mi kızmasın” dedi. Bende “-O bizi görmez bile sen benimle ilgilen” dedim genç oğlanın sikini açıp emmeye başladım. Kocamın yanında beni çatır çutur sikti ve yüzüme boşaldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • alenderon 4 ay ago

    alt yazı olması süper ilişkinin nasıl geliştiğini öğrenince daha zevkli oluyor. video kalitesi 10 numara ama sık sık donma oluyor. yoğunlukdan sanırım. tşkler

  • 16cm 4 ay ago

    Çok güzel olmuş