Bir kaç gece boyunca dış kapının açıldığını duydum ve annemin yatağını kontrol ettiğimde yerinde yoktu. Geceleri bir yere gidiyordu ve iyice meraklanmıştım. Benden bir şeyler gizlediği kesindi ve bunu öğrenmeliydim. Bir gece bilerek uyumadım ve geç saate kadar bekledim. Banyodan tıkırtılar geldiğinde hemen kalktım ve anneme baktım. Şüphelendiğim gibi yine yatağında değildi ve banyoya doğru yürüdüm. Altına bir karış şort giymiş ve aynada süsleniyordu.

Birden beni gördü ve arkasını döndüğünde burada napıyorsun dedi. Asıl soru burası ikimizin evi ve bu saatte annem neden hazırlanıyordu? Hemen ne yaptığını ve nereye gideceğini sordum. Bana arkadaşı havaalanında kaldığını ve onu alıp evine bırakacağını söyledi. Tabi ki inanmamıştım ve yalan söylediği bariz belliydi. Neyse bu gece daha fazla sıkıştırmayayım diyerek odama döndüm ve yattım.

Aradan bir kaç gün geçtiğinde artık iyice meraklanmıştım ve ne yaptığını öğrenmeliydim. Odasına gittiğinde koltuğun üzerinde dans ederek amını yastığa sürttürüyordu. Bu gittiği gece kulübündeki kadınların yaptığı hareket gibiydi. Sanki bir alıştırma yapıyor gibiydi. Çaktırmadan onu izledim ve arkasını döndüğünde göz göze geldik. Bana yine odamda ne arıyorsun git yat gibi şeyler zırvaladı. Üzerinde beyaz iç çamaşırları vardı ve ona bunları neden giydiğini sordum. Yeni aldığını ve büyük memelerime küçük geliyor gibi saçma sapan yalanlar söyledi.

Ona ne yaparsam itiraf ettiremiyordum ve sinirlenmeye başlamıştım. En sonunda anne sen striptiz kulübünde mi çalışıyorsun dediğimde ötmeye başladı. Meğer işe yeni başlamış ve kimseye kucak dansı yapmamış, bunun için alıştırma yapıyormuş. Ben ne güne duruyorum anne diyerek orospu annemi kafaladım ve bana kucak dansı yaparak antrenman yapabileceğini söyledim. O da bunu kabul edince yakınlaştık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments