Hayatın stresi altında ezilen bir beyefendi, yakınlardaki bir masaj salonuna gitmeye karar verdi. Kendisini rahatlatmak için birkaç saatliğine dünya ile bağlarını koparmaya niyetliydi. Salonun kapısından içeri girer girmez, huzur dolu bir atmosferle karşılaştı. Yumuşak müzikler eşliğinde, sıcak bir ortamda kendisine hizmet sunan bir masaj salonu çalışanı tarafından selamlandı. Beyefendi, ona yardımcı olabilecek bir masöz istedi ve etine dolgun güzel bir sarışın geldi. Masöz kız, oldukça profesyoneldi ve tecrübeli olduğunu iddia etti. Beyefendi, masaja başlamadan önce üzerindeki kıyafetleri çıkardı ve havlu sararak masaj masasına uzandı.

Masaj odasındaki ışık, yavaş yavaş azaltılırken, masözün elleri vücudunda gezinmeye başladı. Derinlemesine nefes alarak, beyefendi kaslarının gevşemesine izin verdi. Masöz, yağ dökerek vücuduna daha fazla nüfuz etti ve tüm bedenini masaj yaparak rahatlattı. Beyefendi, masajın sonuna yaklaştığında, masözün gevşetici dokunuşlarından keyif almaya devam ediyordu. Ancak, gerginliğinin tamamen çözülmesi için biraz daha yardıma ihtiyacı vardı. Masöz, beyefendiye “Mutlu sona ne dersin?” diye sordu. Beyefendi, şaşkınlık içinde kalmıştı ve neler olacağı hakkında endişelenmeye başladı. Ancak, masöz ona bir şans vermek istediğini söyledi ve daha fazla rahatlamak istersen beni götümden sikebilirsin dedi. Müşterisine daha önce hiç anal seks yapıp yapmadığını sordu.

Beyefendi anal konusunda çok iyi olduğunu söyledi ve masöz kızın mutlu son teklifini kabul etti. Odanın kapısını kilitleyip etine dolgun masöz kızla soyundular ve cinsel ilişki için hazırlıklara başladılar. Bu sırada fantezilerinden bahseden çıtır vajinadan seks yapmayı sevmediğini dile getirdi. Sadece götüme sokacaksın diye belirtti. Güzel bir seksin ardından herif parasını ödedi ve hizmetten gayet memnun kaldı. O andan itibaren, beyefendi her fırsatta masaj salonuna gider ve mutlu son ile sonuçlanacak özel seanslarını sabırsızlıkla beklerdi. Hayatı artık daha az stresliydi ve kendisini daha rahat hissediyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.