Şirketlerde çalışan elemanlar arasında dönen aşk olaylarını bilirsiniz. Güzel bir kız varsa onu elde edip yatağa atmak isteyen erkekler her yerde boy gösteriyor. Şimdide benzer bir olayla karşı karşıyayız, sekreterlik gibi bir pozisyonda çalışan sarışın, fiziği gayet dolgun ve dövmeleri olan kadın erkeklerin dikkatini çekmekte oldukça başarılır. Hatun yoğun bir gün geçiriyor ve e-posta kontrol etmekten bıkmıştır fakat mesaisinin bitmesine hala 3 saat vardır.

Yatağa atmak istediği kıza çöreğini veren adam farklı yol izledi
Şirketteki kızı tavlamak için ona çörek hediye etti

Onun ev sevdiği şey çörek olduğu için çalışan gömlekli kravatlı adamlardan birisi mola odasına bir kutu börek alıp koyar. Sonrada kadının odasına gidip yavşama çalışmalarına başlar. Sekreter hiç havamda değilim diyerek adamı tersler ama en sevdiği böreklerden alındığını duyunca yelkenleri suya indirir. Onun bu sevincini gören lavukta bir adım öne geçtiğini düşünür.

Tabi arka tarafta diğer piç bir rakibi vardır, mola yerindeki böreklerin hepsini kucaklayıp kendi odasına götürmüştür. Kız börek çay yapmak için koşarak gider fakat boş kutuları görünce sinirden ağlamaya başlar. Bu sırada çörekleri çalan adam hemen yanına gelerek teselliye başlar. “Benim odamda bir kaç tane vardı, canım pek yemek istemiyor zaten. Sen çörekleri çok seviyorsun istersen sana verebilirim” der ve kendi ofisine götürür.

Hemen masanın altında pantolonunu indirip börekleri ereksiyon halindeki penisine geçirir ve kadına önünü döner. Elini kullanmadan sadece ağzınla alacaksın der. İlk başta tepki versede kızın karnı aç olduğu için buna razı olacaktır. Bir kere sikin tadını aldımı sonrasında durmak çok zor olacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment