Kendisini halsiz hisseden erkek çocuğu banyoda olan annesinin yanına giderek hasta olduğunu söylediğinde onu uygunsuz bir şekilde yakalıyor. Üzerinde hiç bir şey olmadığı ve çıplak olduğu için tedirgin olan anne ne olduğunu soruyor. Hastalığından dolayı okula gidemeyeceğini söyleyen adam yatmaya gidiyor. Akşam saatlerinde annesi yanına gelerek nasıl olduğunu soruyor.

Çocuğun gözler sürekli annesinin kocaman memelerine kitlenmiş vaziyette onunla konuşuyor. İlaçlarını içerek bütün gün dinlendiğini söylesede, yediği bir tas çorbayı bile kusarak istifra etmiş. İyimser kadın çocuğunu iyileştirmek için ne yapabileceğini soruyor, bir an önce iyileşmesi gerekiyor çünkü çoğu dersini kaçırmaktadır. Eleman nazlanarak aklına gelen şeyi söylemek istiyor. Çok önceden aralarında cinsel bir şeyler geçmişti, bunu hatırlatarak tekrar istediğini söylemek istediğinde, koca göğüslü annesi olmaz o bir seferlikti diyor.

Acıtasyon ayağına yatarak tekrar yaparsak belki kendimi iyi hissedebilirim diyor. Zavallı kadın çocuğunun durumuna acıyarak, son kez olacak haberin olsun diyor ve üzerindeki çarşafı sıyırarak, iç çamaşırıyla yatak oğlunun penisini ağzına almadan önce tükürükleyerek sıvazlamaya başlıyor. Boşalmasına yardımcı olabileceğini düşündüğü için elbisesinin dekolteli kısmından memelerini serbest bırakıyor. Elindeki sik gençlik yıllarına göre oldukça büyük gördüğü için canı çekiyor ve biraz ileriye gitsem senin için bir problem olmaz değil mi oğluşum diyerek ağzına alıyor.

Birden kapı sesi gelir ve hemen toparlanarak işleri yarım kalır. Kocasının geldiğini fark eden kadın bunu kimsenin görmemesi gerektiğini söyler ve oradan çıkar. Ertesi sabah 11 gibi çocuğunu uyandırır, bu gün oğlu hasta olduğu için işe gitmeyen olgun anne, dün ki yarım kalan olayı tamamlamak için oradadır. Devam etmemi ister misin? sorusuyla yatak döşek yatan yüksek ateşli evladıyla düzüşür.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments