Derse girecek olan öğretmen bu gün okula gelirken efsane bir kırmızı elbise giymiş. Üzerine yapışarak hatlarını belli eden ve göğüs kısmındaki dekoltesiyle çok çekicidir. İlişkiye girme dersini veren bu kadın işinde oldukça profesyoneldir. Sınıfa girdiği gibi öğrencilerden kitaplarını çıkartmalarını istiyor. Kitabı olmayan öğrenciler birbirlerine bakınmakla yetiniyorlar.

Profesör masasına oturan kadın elbisenin etek kısmını sıyırarak “kim bana vajinanın ne işe yaradığından bahsetmek ister” diye bir soru yöneltiyor. Öğrenciler ağzı açık bir şekilde kalıyor ve ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Ağzının tadını bile hoca arka sıralarda oturan siyahi öğrencisinin yanına giderek onun da dikkatini çekmeyi başarıyor ve yanına çağırıyor. Üzerini çıkarmasını istiyor ve diğer öğrencilerin önünde çocuğu çıplak bırakıyor. Biraz utanan gözlüklü zeki öğrenci pipisini kapatmaya çalışıyor.

Onu biraz rahatlatmak isteyen öğretmeni elini tuttuğu gibi vajinasına götürerek ellemesini sağlıyor. Hemen ardından utanmana gerek yok diyor. Uygulamalı ders verecek olan hoca diğerlerini uyararak “bunu bir kez göstereceğim herkes dikkatini buraya versin telefonları kaldırın artık” diye bağırıyor. Ardından siyah adam memelerine yapışarak emmeye başlıyor ve öğretmen diz çökerek kökünde küçük otlar olan çınar ağacı gibi penisi ağzına alarak göğüslerinin arasına götürüyor ve git gel yapmasını istiyor. Sınıfın dalga geçtiği gözlüklü eleman ise beyaz çocuklardan daha büyük bir penisi olduğu için rahat hareket ediyor.

Ortam biraz rahatladıktan sonra dersi dinleyenler telefonlarıyla olan biteni kayıt altına alıyorlar. Nasıl amcık yalanacağını ve sakso çekileceğini de uygulamalı olarak gösterdikten sonra sıra ilişkiye girmeye geliyor. Ahşap desenli masanın üzerine sırt üstü uzanan esmer seks hocası bir bacağını erkeğinin omuzuna koyarak hadi göster bakalım nasıl yapılır bu iş diyor ve onu yönlendirerek güzel bir sikiş dersi veriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • Muho 3 sene ago

  Admincim chanel preston un altyazılı şaheserlerini paylaşırsanız sevinirim tweeterdende yazdım çok mutlu olurum 1 2 tane atarsanız.

 • Anonim 3 sene ago

  Chanel preston çok iyi olur gerçekten

 • Anonim 3 sene ago

  Video açılmıyor düzenlermisiniz

  • Admin 3 sene ago

   Yeniden yüklenmiştir haber verdiğiniz için teşekkür ederiz ☺️

 • Ammın için 3 sene ago

  Böyle hocamız oldu da biz mi okumadık