Yaşlı kadın sabah uyandığında kocasıyla biraz sırnaştıkdan sonra oldukça sulanmıştır. İşe gidecek olan kocası yüzünden tam olarak tatmin olamamış. Belli ki sabah uyandığından beri vajinası sırılsıklam. Kocası evden gittiğinden beri kendini dizginleyemez ve onu arayarak ne zaman geleceğini sorar. Karşılığında almış olduğu en erken 2 saat sonra cevabı onu tatmin etmemiştir.

Oldukça sinirlenen mature çekmecesinden mastürbasyon aletini alarak yatağa uzanıyor ve “Bir erkek kadar etkilisin” diyor amcığına sürtmeye başlıyor. Keyifli bir şekilde takıldığı sırada içeriden gelen kahkaha seslerine kulak veriyor. Bir süre sonra dayanamayarak toparlanıyor ve içeriye giderek kızını erkek arkadaşıyla sevişirken görüyor. Burada neler oluyor diyerek bu çiftin durmasını sağlıyor. Annesinin evde olmadığını düşünen hatun erkek arkadaşını eve çağırmış ve düzüşmek için güzel bir zaman kollamış olsa da günlerden cumartesi olduğunu unutmuştur. Manitasını annesiyle tanıştırmadığı için azarı yiyen kız odasına geçerken kalçasına güzel bir şaplak yiyor.

yaşlı kadın kızının arkadaşına göz dikti
Orospu annem erkek arkadaşıma sulanıyor

Olgun anne kızının erkek arkadaşıyla baş başa kaldığında ona sorular sorarak kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Hemen ardından “kızımı sikiyor musun” ve kızım için uygun bir adam mısın kontrol etmem gerekir bu benim annelik görevim ver bakayım ellerini diyip ellerini kontrol ediyor. Bu eller ile hiç bir kızı memnun edemezsin oldukça sertler biraz nemlendirilmeye ihtiyaçları var deyip ağzına almaya başlıyor. Tuttuğu eli büyük göğüslerine götürerek okşamasını istiyor.

Yaşlı annemin içinde orospuluk var erkek arkadaşımı çaldı

Kuvvetli elleriyle memeleri ellediği sırada kız arkadaşı gelerek ne giymemi istersin sorusunu yönelttiği sırada toparlanarak hiç bir şeyi çaktırmamaya çalışıyorlar. Kızı tekrar içeriye gittiğinde birde penisinin boyuna bakalım senin diyerek yere oturuyor ve kocası buralarda olmadığı için kendisine genç, güçlü ve taze bir penis bulmanın tadını çıkartıyor. Öncesinde böylesine seks uzmanı olan bir hanımla birlikte olmayan adam ise bu kadını bağırtır iken ağzını sıkıca tutarak ses çıkartmamasını sağlıyor. İşini bitirip boşalacağı sırada takıldığı kaşar içeriden gelerek olayın şaşkınlığıyla “Anne erkek arkadaşımla mı sikiştin?” diyor ve karşılığında almış olduğu cevap ise “Erkek arkadaşın olmadığını söylemiştin” oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments