Oğlunu cinsel ilişkiye alıştıran anne son zamanlarda bu durumdan oldukça şikayetçidir. Ergenlik çağını atlatan ve 20 li yaşlara gelen oğlu her gün ilişkiye girmek istiyor. Bir gün sabah saatinde kadın sabahlığıyla mutfakta kahvaltı hazırladığı sırada oğlu yanına gelerek sapıklık yapmaya başlıyor. Kadının orasını burasını elliyor ve onu taciz ederek çileden çıkartıyor.

Şimdi sırası değil diyen kadın ne yaparsa yapsın oğlunun ellerinden kurtulamıyor. Kadının belindeki kuşağı alan oğlan, annesinin ellerini arkadan bağlayarak masaya yatırıyor ve zorla içine girerek pompalıyor. İşleri biraz daha zorlaştırarak olgun validesinin anal deliğini parmaklayarak genişletiyor ve kanırttırarak sokuyor. İşi bittiğinde güzelim kadını oracıkta bırakarak gidiyor. Üzerini giyinen sarışın yarım kalan işine devam ederek yemeğini yemek istiyor.

Öğlen saati olduğunda evi süpüren koca memeli sürtük, yanına gelen seks bağımlısı oğlu tarafından sikiliyor. Alışmış kudurmuştan beterdir derler ya bu eleman da aynı onun gibi canı her istediğinde saat fark etmeksizin defalarca annesine çakıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments