Üniversitede tanıştığı kızı çok seven eleman okul bitince evlenir. Düğün günü gelip çatmıştır fakat çok büyük bir korkusu vardır. Siki kalkmadığı için gerdek gecesinde kara kara ne yapacağını düşünüp durur. En iyisi bir psikoloğa gidip danışayım diyerek öğle vakti randevu alıp gelir. İlk derdini anlatırken utanıp sıkılsada tecrübeli doktor onu rahatlatmak için elinden geleni yapar.

Adamın derdi ise ufak yaşlarda mastürbasyon yaptığı sırada anasının içeriye girip onu yakalamasıdır. Bu kendisinde bir travmaya sebep olmuştur, koca adam olsada hala kendinden çok utanmaktadır. Psikolog bunun tıbbi bir rahatsızlık olup olmadığını anlamak için eteğini sıyırıp göğüslerini açar ve adamın penisi kalkacak mı kontrol eder.

Her şey mükemmele yakındır gayet sertleşip ereksiyon haline geçmiştir. Bu sırada birisi kapıyı kıracak şekilde açıp içeriye dalar. Gelin kızımız her yerde fıldır fıldır kocasını aramaktadır. Uygunsuz halde psikiyatrist ile kocasını yakalayınca tamda evleneceği gün kimseye kaptırmak istemez. Gelip sahip olduğu sike sarılır ve başka kadınlara yar etmez. Evlenecek olan çift doktor kontrolü altında ilişkilerini gerçekleştirirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.