Adam telefonda karısı ile sohbet ederken birden kapı çalıyor. Camın arkasından baktığında kocaman memeleri olan komşusunu görüyor. Telefonu kapatarak bu kızı içeriye alıyor. Hatun bildiğin jartiyerini giyerek gelmiş. Adamdan telefonunu kullanabilir miyim diye rica ediyor ve erkek arkadaşını arıyor. Yeni ayrılmış olduklarından nispet yapmak istiyor. Telefon açıkken göğüslerini komşusuna yalatıyor.

Sürtük bu kez çizgiyi biraz daha aşarak adama sakso çekerken çıkan çuk çuk sesleri dinletiyor. Tahminlerinden fazlasıyla kocaman yarağı olan adamın karşısında siki amında hissetmek için sabırsızlanıyor. Sertleşen siki içine almak için siyah deri koltuğa yan yatarak bacaklarını açıyor. Karısı eve gelmeden aceleyle bu kahpeyi doyurmaya çalışan ağabey ise işini oldukça iyi yaparak bu orospuyu yarağına hasta bırakıyor.

Kaşar o kadar azgındır ki amına bile zar zor sığan penisi göt deliğine istiyor. Çocuk emin misin diye sormak zorunda kalıyor çünkü cidden büyük bir dalgaya sahip. Arka deliğe bir kaç tükürük atıp kayganlaştırdıktan sonra canını yakmadan içine girmeyi başarır. Kafası girince kalanları kolayca girerek taşaklarını kızın kalçasıyla birleştiriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments