Eleman arkadaşının evinin önünden geçerken ona posta geldiğini görür. Kutudan zarfı alıp kapıyı çalar, sarı saçlı güzel hatun kapıyı açtığında ise eski dostunu görünce sohbet etmeye başlar. Dışarısı çok sıcak olduğu için içeriye davet eder. Mektup geldiğini görmemiştir ve getirdiği içinde çok teşekkür eder. Evde erkek elinin değmesi gereken bir kaç yer vardır. Mutfak lavabosunun altından sürekli su akmaktadır.

Yardımcı olabileceğini söyleyen oğlana arızanın olduğu yeri gösterir. Eleman eline ingiliz anahtarı alıp vanaları sıkmaya başlar. Bu sırada sarışın güzel karının gözleri çocuğun sikindedir. Sevgilisi aylardır şehir dışında olduğu için yarak hasreti çekmektedir. Musluk tabiri sonrasında başka yardımcı olabileceğim bir konu var mı diye sorar.

Kaşar var ama bunu asla sana söyleyemem der, bizim zeki çocuk ise olayı direk anlamıştır. Uzun süredir yarak yemiyorsun benimkine nasıl baktığını gördüm der. Manitasını aldatmak istemeyen kız çok istediğini fakat yapamayacağını söyler. Oğlanın ise bir önerisi vardır, teorik olarak analdan ilişkiye girerlerse bu aldatma sayılmayacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments