Sabah kahvaltısından beri abimin yüzü asıktı. Neredeyse bütün gün odasından çıkmadı. Ona neler olduğunu anlamak için kapısını çalıp odasına girdim. Yatakta uzandığını görünce hemen yanına oturup neyi olduğunu sordum. Başta pek anlatmak istemedi fakat sonradan açılmaya başladı. Sevgilisi onu terk etmiş, bizimkide depresyona girmiş.

Onu teselli etmek için bir şeyler yapmam gerekiyordu. Takılması için bir kaç kız arkadaşımı ayarlayabileceğimi söyledim. Sonuçta seks yapmak herkese iyi geliyor, hatta herkesin sürekli sikişmesi gerektiğine inananlardanım. Ağabeyim ona arkadaşlarımı ayarlamamı istemedi. Belki onu mutlu edebilmek için kendimi feda edebilirdim. Yavaşça penisine dokundum ve ne tepki verecek diye yokladım.

Sanırım bana hayır demeyecekti çünkü hoşuna gitmişti. Donunu sıyırıp sikini ağzıma aldım ve gülümsemeye başladı. Kırmızı çorap giyen külotla evde dolaşan kız kardeşine karşı ilgi duyduğunu bilmiyordum. Sikini ayağa kaldırdım ve sandalyeye domalıp içime sokmasını söyledim. Yasak ilişki yaşadık ve istemeden içime boşaldı. Umarım hamile kalmam çok korkuyorum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.