Sütyensiz uyuyan esmer kızımız sabah yataktan kalktığında telefonunda bir mesaj görüyor. Erkek arkadaşının iş için şehir dışına çıkması gerekmiştir, birde çok sevdiğini söylediği belirtmiştir. Ah işte genç aşıklar ne diyeceksiniz, tabi kızın erkeğine duyduğu sevgi o kadar temiz mi bunu hep birlikte göreceğiz. Üzerini giyindikten sonra tam odasından çıkacakken salondan müzik sesleri duymaya başlar.

Sevgilisinin arkadaşına götten vurduran kaşar karı altyazılı

Sevgilisinin arkadaşıyla aynı evi paylaşmaktadırlar ve çocuk kulaklığı takıp son ses müzik dinliyor. Hemen yanına gelip muhabbete giren kaşar ne dinliyorsundan başlayarak kendisininde heavy metal sevdiğini söyler. Sanatçı olan oğlana konserine geldim çok iyisin diyerek övgüyle bahseder. Koltukta kendisine yer açıp yanına oturur ve kollarındaki dövmeye bayıldığını dile getirir. Metal müzik ve tattoolu tiplerden hoşlandığını söyler, oğlanda salak değil ya kızın sırnaştığını iş attığını hemen anlar.

Direk sevgilinin bunu sorun yapmayacağından emin misin diye ısrarla sorar. O şehir dışında haberi bile olmayacak diyen kaşarın tek isteği sıkı göt deliğine yarak sokulmasıdır. Erkek arkadaşım götümü sikmiyor lütfen sen yapar mısın cümlesiyle yalvarır. Olaydan bahsettiğimize göre hardcore anal tadını çıkarın! Herif fahişenin hakkını gayet güzel veriyor acımadan geçiriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.