Üniversitede birlikte olduğumuz kız arkadaşımın doğum günü partisine gitmiştim. Kaynanam hepimizi mükemmel şekilde ağırladı, kekler börekler havada uçuşuyordu. Biraz yakışıklı olmamdan dolayı diğer kızların ilgisini çekmekte üstüme yoktu. Sevgilim ise habire motorumla gezmek istediğini söyleyip duruyordu. Her şey iyi hoş ama hatunuma çakamıyordum çünkü biraz cinsel problemlerimiz vardı. Yarağım olması gerektiğinden fazla büyük ne yapacağım?

Kız arkadaşım içine alamadığımız için bütün ilişkiye girme denemelerimiz boşa çıkıyordu. Anlayacağınız üzere benim morallerim biraz bozuktu. Misafirperver kaynanam salona gelip içecek isteyip istemediğimizi sorduğunda ondan gözlerimi alamadım. Sanırım bu amı sidik kokan üniversiteli karılardan bıkmıştım. Hele yere bir şeyler düşürüp eğildiği vakit aklımı başımdan aldı. Anasına baktığımı gören sevgilim ise surat sallayıp önüme bakmama söyledi ve kalkıp mutfağa gitti.

Sanırım bu davranışımdan ötürü bana çok fazla kızamadığı için kaynanama fırçayı bastı ve geri geldi. Tipik bir ergen işte ne bekliyorsunuz ki. Su içmek için mutfağa gittiğimde kırmızı elbiseli olgun kadından gözlerimi alamadım. Çaktırmadan telefonumu çıkarıp götünün resmini çektim belki akşam buna bakarak dalgayı tokatlayabilirdim. Sonralarda ise şansım yaver gitti ve kadın bana kızıyla yatak odasında problemler yaşadığımı söyledi.

Penisimin çok büyük olduğunu öğrenmiş ve “Ben icabına bakabilirim, milf olduğum için tecrübem çok” dedi. Yere çöküp ağzına almaya başladı, hem keyif alıyordum hem yakalanmaktan korkuyordum. Bir kaç kez basıldık fakat hepsini ucuz atlattık. Mutfak tezgahının üzerinde bunu şuursuzca düdüklerken sonunda herkese yakalandık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments