Doğum günüm olduğu için kız arkadaşım beni evine çağırmıştı. Önce dışarıda buluştuk ve birlikte onların eve geçtik. Ben salonda otururken kız arkadaşım üstünü değiştirmek için odaya gitmişti. Bu sırada onun annesi salona geldi ve etrafta ki çamaşırları toplamaya başladı.

O kadar güzel kalçaları vardı ki hemen sepetten bir tane havlu alarak yere attım ve ona söyledim. Bana teşekkür ederek yerdeki havluya eğildi. O sırada altına iç çamaşırı bile giymediği için bütün malları meydana çıkmıştı ve resmen ağzımın suyu akmıştı. Tam bu sırada kız arkadaşım içeri geldi ve bana doğum günü hediyemi getirdi. Sanal gerçeklik gözlüğü aldığını görünce çok sevindim ve hemen kafama takarak onu kullanmaya başladım. Bu sırada kız arkadaşım sikimi emiyordu ve az sonra geleceğini söyleyerek ortadan kayboldu.

Bende onu aramak için gözümde gözlükle evi turlamaya başladım ve onu bulduğumu sanarak kıçına dayadım. Kendisi hiç konuşmuyor, sadece sikimden tutarak beni bir yerlere götürüyordu. Galiba fantezi yapıyor diye düşünürken memelerini ellediğimde kocaman olduğunu fark edince hemen gözlüğü çıkardım. İşte o zaman karşımda onun annesini görünce diyecek bir şey bulamadım ve onunla birliktelik yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Yorumcu Şakir 1 sene ago

    Abi şu video kapağındaki komik altyazılar çok cringe ya.