Aradığı aşkı bulan delikanlı son dönemlerde hayatının en mutlu günlerini yaşar. Sevgilisiyle evde film izlerken sakso çektirmeye başlar. Rus kaynanasına yakalanınca korkudan ne yapacağını şaşırır. Neyse ki anlayışlı kadının canı yarak çektiği için problem olmayacaktır.

Gençler salondaki kırmızı kanepeye kurulmuş film izlemektedir. Mısır patlatıp battaniyeyi üstlerine çekmişler keyif yapıyorlar. Birbirlerine popcorn fırlatıp gülüşüyorlar. Canı seks isteyen kısa saçlı manitası mısırı alıp göğüslerine sıkıştırıyor. Oğlanın ağzıyla almasını istiyor ve tansiyon yükseliyor. Azgın piliç pantolonun fermuarını açıp ağzına alıyor.

Bu sırada davetsiz misafir yani kızın anası çat kapı eve geliyor. Sesi duydukları gibi hemen örtüyü üstlerine çekip olayı ört bas ediyorlar. Yatak odasına çıkıp duş almaya karar veren kadın salondan ayrıldığı gibi gluk gluk seslerini duyuyor. Banyoya girmekten vazgeçip salona geri dönüyor. Bu sefer sessiz adımlar atıyor ve gençlerin ne yaptığına bakıyor. Tahmin ettiği gibi kızı sakso çekmektedir. Onlara kızıp tepki göstermek yerine katılmayı tercih ediyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments