Oldukça popüler bir vlogger olan Erik isimli arkadaşımız boyundan büyük işlere kalkışıyor. Bu sefer yapmak istediği şey oldukça ciddi bir durum. Manitasını denemek isteyen adam yakın bir arkadaşıyla anlaşarak sosyal deney yapmaya karar veriyorlar. Son zamanlarda açmış olduğu youtube kanalı için böyle bir fikri olan adam işe koyuluyor.

Bir kaç gizli kamera ve arkadaşını gerekli yere koyduktan sonra işler başlıyor. Acaba sevgilisi bu kerizi aldatacak mı? Ayarladığı arkadaşı manitasıyla denk geldikten sonra onu kulaklıkla yönetmeye başlıyor. Olacakları da izlemek için bilgisayar başında ve arkadaşına gerekli talimatları veriyorlar. Bu sadece bir deneme olduğu için elinden geleni yapan adam kızla birlikte eve girmeyi başarıyor.

Kadın beyi evde olmadığı için bir süre bekleyebileceklerini söylüyor. Ardından konu konuyu açarak lisanslı bir masör olduğunu dile getiren eleman kankasının talimatıyla kadına masaj yapmayı teklif ediyor. Bir sakıncası olmadığını söyleyen kadın olur diyerek sırtını dönüyor. Bu sırada olan biteni izleyen sevgilisi tahminlerinin dışında gelişen olayları şaşkınlıkla izliyor.

İşler daha da ileri seviyeye taşınarak kadın üzerini çıkartıyor ve koltuğa uzanıyor. Bizim yavşak ise kadının amcığına ulaştığında erkek arkadaşı ile bir aydır ilişkiye girmediğini öğreniyor. Sert ve kalın bir penise ihtiyaç duyduğunu söyleyen kadını duyunca ayağa kalkarak koca penisini çıkartıyor. Cidden büyük bir penis olduğunu gören hatun ise hiç beklemeden emmeye başlıyor.

Bilgisayar başında kameralardan izleyen kılıbık ise daha fazla izlemeye dayanamıyor ve sinirlenerek bilgisayarını kapatarak eve doğru yola koyuluyor. Kankasının sevgilisini önce amcığını ardından da daracık olan göt deliğini güzelce beceriyor. Kadının güzel suratına döllerini akıttığı sırada kankası geliyor ve ona “Sevgilini inleteceğimi söylemiştim” diyor ve topukluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments