Son dönemler kıç deliğimi bir kaşıntı sarmıştı, bu hissiyatı gayet iyi biliyorum. Uzun süredir vurdurmadığım için canım arkadan sikilmeyi arzuluyordu. Erkek arkadaşım ailesiyle birlikte tatile gittiği için ihtiyaçlarımı giderecek kimse yoktu. Elimde olan tek erkek salonda oturan sakallı pısırık üvey abimdi. Azdığım için mi bilmiyorum ama gözüme güzel görünmeye başladı.

Koşturarak yanına gittim ve üstü kapalı bir şekilde seks muhabbetleri açtım düşüncelerini öğrendim. Bir şey olmayacağını anlayınca odama dönüp üzerimdekileri çıkardım. Yatağıma uzanıp en yakın dostum olan anal plugı elime alıp kendi makatıma sapladım. Tatlı tatlı sok çıkar yaparak keyfini sürüyordum ki ağabeyim zannettiğim kadar gerizekalı değilmiş.

Olayı anladığı gibi gizlice odamın kapısına gelip beni dikizlemeye başlamış. Onun orada olduğunu fark etmem baya uzun zaman aldı, benim azgınlığımı gidermeye çalıştığım dakikaların hepsine şahit olmuş. Dört göz abimi kapıda görünce üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Halbuki bütün kaşıntımı giderebilirdi, hemen odanın kapısına gidip onu içeriye çektim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.