Herkes gibi olgun annede sosyal medyadan geri kalmıyor. Evin bahçesindeki havuz başında sefa yaparken güzel fotoğraflar çekip instagrama yüklüyor. Oğlu onun bu hallerini kıskanacaktır ve erkekliğine yediremeyip olaya müdahale edecektir.

Dilerseniz bütün aile maç izlerken annenin yaptıklarına bakabilirsiniz.

Oğlu artık büyüyüp yetişkin haline geldiğine göre annesinin bu kendini sergileme olayını kafasına çok takıyor. Havuz başında göğüslerinin fotoğrafını çekip internete yüklediğini görünce kafası atıyor. İçeride koltuğa oturup kadının girmesini bekliyor. Salonda denk geldiklerinde ise aralarında konuşma başlıyor. Olgun anne “Sen benim ne yapacağıma karışamazsın, ne giymek istiyorsam giyerim, hangi fotoğrafımı nereye yüklemek istiyorsam yüklerim.” cevabını verince erkek sinirleniyor.

Madem orospuluk yapacaksın benim orospum ol diyor, elleriyle kadının göğüslerini elleyip bunlarda benim diyerek sahipleniyor. Elleme olayını bir tık daha ileri taşıyarak yalıyor ve kadını kafasından tutup dudaklarına yapışıyor. Sen ne yapıyorsun diyemeden oğlan bütün ipleri eline alıyor. Annesinin ağzına vererek bak işte benim orospum oldun hepsini alacaksın diyor. Salonda geçirdikleri harika dakikalardan sonra içine boşalmayı ihmal etmiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments