Arkadaşlarının evine oyun oynamaya giden elemanlar, oldukça kaba bir üslup ile konuştukları için olgun kadın tarafından uyarılıyorlar. Ardından aralarında “-Bu ne sikerim var ya.” gibi edepsizce konuşmalar geçirerek dostları olan oğlanın annesi hakkında ileri geri konuşmaya başlıyorlar. Bir yandan konsoldan oyun oynarken diğer yandan kadın hakkında çirkin düşünceler kuran piçler resmen karıyı sikmek için fırsat kolluyor.

Ardından ev sahibi olan oğlan, bir el oyun oynamak için konsolun başına geçtiğinde, koltuktan kalkan eleman lavabonun yerini sorarak üst kata çıkıyor ve banyodaki kadınla işi pişiriyor. Tam işi pişirirlerken kadının oğlu “-Babam arıyor.” diyerek kapıya dayanıyor ve ilişkiyi yarıda kesiyor.

Arkadaşının annesiyle işi pişiren genç, diğer arkadaşına kadının fotoğraflarını göndererek “-Ben faydalandım sıra sende.” diyerek kadının oğlunu oyalıyor ve kıvırcık saçlı oğlana fırsat tanıyor. O şerefsiz de duştan çıkan kadını biraz dikizleyerek yanına gidiyor ve kucağına alarak hoplatmaya başlıyor. Bu sırada diğeri de yatak odasına gelerek karıya önlü arkalı grup giriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Sexmex vika borji pamela rios falan at adamin eskiden atıyodun onlardan gelsin onlar çok iyi kolay gelsin

  • hamza 2 sene ago

    on numara bayadır bu kadar ii video gelmedi bunun devamını bekliyoruz böyle ii videolar bekliyoruz daha fazla