Zenci bir kadının daha önce bu kadar seksi olduğunu görmemiştim dostlarım. Patronuyla kaçamak yapan hizmetçi götünü siktirmekten için can atıyor. Kendini okşarken yakalanınca üstünü başını örtsede salak yapamıyor. Her şeyi gören patronu devam etmesini istiyor. Bu adamın karısı nerede diye soracak olursanız hemen detaylara girelim.

İşkolik herif sürekli çalışmaktadır fakat karısı bir haftadır ortalıkta yoktur ve haber vermeden gitmiştir. Ev işlerine tek başına yetişemeyince hizmetçisinden bir ricada bulunur. “Normalde karım fırını temizler fakat kendisi ortalıkta yok, sana ek iş olacak biliyorum ama rica etsem benim için temizler misin?” diye soruyor. Ilımlı ve işini severek yapan zenci hizmetçi tabi efendim diyerek kabul ediyor.

Zenci hizmetçi patronuyla ters ilişkiye girecektir
Patronuna gerçek bir kadın nasıl olur görmek ister misin dedi

Evde yalnız kalan temizlikçi kadın bakın neler yapıyor?

Acilen ofise yetişmesi gereken adam evden ayrılıyor. Seksi kostüm giyen siyahi bayanda toz alırken adamın tabletine göz atıyor. Sapıkça şeyler izlediğini görünce vay be pislik herif diyor. Bir yandan kendisini videoya kaptırıp izlemeye başlıyor. Memelerini avuçlarken işi dahada ileri boyuta taşıyor. Sandalyeye kurulup bacaklarını açarak parmak atıyor. Tam bu sırada anahtarlarını unutan adam geri dönüyor. Kapıdan black hizmetçisinin mastürbasyon yaptığını görünce telefonunu çıkarıp video kaydına giriyor.

Zenci hizmetçi patronuna bu kalın yarağı götüme sok diyor

Kızın yanına geldiğinde ise patronunu gören piliç hemen üstünü başını düzeltiyor ve salak yapmaya çalışıyor. Yakışıklının ise bir isteği vardır… “Ben gelmeden önce ne yapıyorsan aynısını yapmaya devam et” diye yalvarıyor. Kızda tamam o zaman şöyle gel diyerek salona geçiyor. Altındakileri çıkarıp o güzel zenci amını parmaklamaya başlıyor. Sonrasında ne oluyor peki? Yakışıklı patronuna beni götümden sik diye yalvarıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments