Evlerinden sıkılan çift evin dekorasyonunu değiştirmek istemektedirler. Bu yüzden işin ehli bir kadınla iletişime geçiyorlar ve randevu alıyorlar. Kadın eve geldiğinde kendisini tanıtıyor ve iç mimar olduğundan bahsediyor. Evin beyi olan adam ise bu sarışının doğal memelere kitlenerek içeriye buyurun bile diyemiyor. Karısı koşup geliyor ve kadını içeri davet ederek etrafı gösteriyor.

Neyi nasıl yapmaları gerektiği konusunda bir kaç bilgi verdikten sonra diğer odalara geçerek her yeri inceliyorlar. Evdeki kasvetli ortamı fark eden mimar kadın bu ezik adamı yakışıklı bulur ve onun dikkatini çekmek için önünde domalarak kalçalarını gösterir. İçeriye geri dönecekleri sırada karısı önden gittiği için bu elemana memeleri açarak gösterir ve adam koşturarak arkalarından gider. Salona geldiklerinde ise koltuğa oturan adamın yanına oturan iç dizayn profesörü adamın eline bir kutu verir ve örneklerle birlikte karısına göstermeye başlar.

Kutunun altından sol eli yardımıyla adamın kemerini ve pantolon düğmesini açarak siki avuçlamaya başlar. Karısı tam arkada olan adam oldukça heyecanlıdır fakat çaktırmaz. Karısı bir telefon görüşmesi için oradan uzaklaştığında işler değişir ve beyaz tenli kadınla karısını aldatır. İşleri bittiğinde toparlanacakları sırada karısına yakalanınca onu aldattığı için bir ilişki daha sona erer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments